Meny

Collection P. Jamesse

Collection P. Jamesse er resultatet av et samarbeid mellom Gérard Lehmann og Philippe Jamesse, sjef sommerlier og ansett som en av verdens store champagne spesialister. De munnblåste glassene i den nye innovative ‘Ultralight’ kvaliteten er (...)

Collection P. Jamesse er resultatet av et samarbeid mellom Gérard Lehmann og Philippe Jamesse, sjef sommerlier og ansett som en av verdens store champagne spesialister.

De munnblåste glassene i den nye innovative ‘Ultralight’ kvaliteten er både moderne, tynne, lette og vakre. Tilpasset de nye trendene hvor glassenes form er basert på vinens premisser.

Lehmann Glass lager moderne champagne og vinglass av høy kvalitet, tilpasset vinentusiaster. De er hovedleverandør av champagneglass til de fleste store champagne-husene.

 Lukk

I handlekurven